Linjat Aktive ne Sistem

Fier - Shkoder - Berlin (Tokesore)
Muriqan
Montenegro, Croatia (Hrvatska), Bosnia and Herzegovina, Slovenia, Austria
Ditet e Udhetimit
Cdo Te Merkure
Fier
Nisja: 10:30
Berlin
Mberritja:
Hannover - Tirane (Tokesore)
Muriqan
Austria, Slovenia, Croatia (Hrvatska), Montenegro
Ditet e Udhetimit
Cdo Te Marte
Mynih
Nisja: 19:30
Tirana
Mberritja: 12:30
Ditet e Udhetimit
Cdo dite
Prizren
Nisja: 16:00
Tirana
Mberritja: 19:30
Ditet e Udhetimit
Cdo dite
Prizren
Nisja: 22:00
Tirana
Mberritja: 01:30
Shkoder - Istanbul
Kapshtice
Greece
Ditet e Udhetimit
Cdo Te Hene, Te Marte, Te Merkure, Te Enjte, Te Shtune, Te Djele
Shkoder
Nisja: 09:15
Stanboll
Mberritja: 05:00
Ditet e Udhetimit
Cdo dite
Shkoder
Nisja: 02:00
Veria
Mberritja: 14:30
Ditet e Udhetimit
Cdo dite
Shkoder
Nisja: 12:00
Janina
Mberritja:
Ditet e Udhetimit
Cdo dite
Shkoder
Nisja: 02:30
Kozan
Mberritja:
Ditet e Udhetimit
Cdo dite
Tirana
Nisja: 10:30
Kozan
Mberritja:
Ditet e Udhetimit
Cdo dite
Shkoder
Nisja: 02:30
Ptolemaida
Mberritja:
Ditet e Udhetimit
Cdo dite
Shkoder
Nisja:
Ptolemaida
Mberritja:
Ditet e Udhetimit
Cdo dite
Shkoder
Nisja: 02:00
Kostur
Mberritja:
1 2 Para

Operatoret me te Cilet Bashkepunojme

Agimi Travel Alb - Trans sh.p.k Skenderbeu shpk Arjani shpk Express Tours AlbaTrans KOMATAS TOURS Artani Travel MABA Viaggi Albmania Group Osumi Travel Rex Tours Travel Agency shpk Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve per tu informuar per te rejat dhe ofertat e fundit.