Rezervoni dhe Paguani Online Bileta Autobusi per ne Greqi, Itali, Gjermani, Turqi, Bullgari, Kosove, Maqedoni...

Nisja Nga
Per Ne
Data Udhetimit
Udhetaret
- 1 +
Te Rritur nga 12 vjec
- 0 +
Femije nga 4 ne 12 vjec
- 0 +
Bebe deri ne 4 vjec
Konfirmo

Njoftim Warning

Shqip Per momentin lejohen udhetime drejt Kosoves dhe Turqise (pa dokumenta shtese), Italise (vetem rezidentet, shtetasit e BE dhe ata me ftesa) dhe Greqise (rezidentet, me leje qendrimi, me shtetesi te BE). Kujdes per ne Greqi nevojitet tamponi i 72 oreve te fundit me rezultat negativ (klikoni ketu per info) dhe plotesimi i formularit ne http://travel.gov.gr .

English Due to Coronavirus pandemicc, not all bus routes are active. You can travel to/from Kosovo, Turkey, Italy (residents and EU citizens) and Greece (residents and EU citizens, need to fill the form at http://travel.gov.gr and need CT-PCR medical test with negative results from last 72 hours). Thank you for understanding.


Eksploroni ofertat tona

Destinacionet Kryesore

Bileta Autobusi per ne Stamboll

Turqi

Bileta Autobusi per ne Selanik

Greqi

Bileta Autobusi per ne Volos

Greqi

Bileta Autobusi per ne Athine

Greqi

Bileta Autobusi per ne Iraklio

Greqi

Bileta Autobusi per ne Verona

Itali

Bileta Autobusi per ne Milano

Itali

Bileta Autobusi per ne Genova

Itali

Bileta Autobusi per ne Mynih

Gjermani

Bileta Autobusi per ne Dyseldorf

Gjermani

Bileta Autobusi per ne Berlin

Gjermani

Bileta Autobusi per ne Hamburg

Gjermani

Bileta Autobusi per ne Shkup

Maqedoni

Bileta Autobusi per ne Prishtine

Kosove

Bileta Autobusi per ne Prizren

Kosove

Bileta Autobusi per ne Sofie

Bullgari

Kerko

Kerkoni bileta per udhetimin tuaj te radhes duke plotesuar formularin e kerkimit te mesiperm.

Rezervo & Paguaj

Zgjidhni opsionin me te mire, rezervojeni dhe paguajeni me karte krediti ose karte debiti online.

Udheto

Me bileten ne dore, paraqituni ne stacion ne daten dhe oren e shenuar per te udhetuar.

Operatoret Aktiv ne Sistem

Skenderbeu shpk ARDITI TOURS autrobus.al shpk Artani Travel Ido Tours doel Kei Reisen M&B Travel Meti Comerc Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve qe te informoheni ne kohe reale per gjithe te rejat tona.