Artani Travel
Personi Kontaktit GENTJAN DODA
Tel 1 +355693141219
Tel 2 +355676250730
Adresa SHKODER, afer teatrit Migjeni

Operatore Speciale

Linjat e Ofruara

Linja Tokësore 1
Montenegro, Bosnia and Herzegovina, Croatia (Hrvatska)
Ditet e Udhetimit
Cdo Te Merkure, Te Premte, Te Shtune
Tirana
Nisja: 5:00
Pistoia
Mberritja: 7:15
Linja Tokësore 2
Montenegro, Bosnia and Herzegovina, Croatia (Hrvatska), Slovenia
Ditet e Udhetimit
Cdo Te Merkure, Te Shtune
Tirana
Nisja: 5:00
Vercelli
Mberritja: 8:05
Ditet e Udhetimit
Cdo Te Merkure, Te Premte, Te Shtune
Tirana
Nisja: 5:00
Cuneo
Mberritja: 12:20

Operatoret me te Cilet Bashkepunojme

Agimi Travel Alb - Trans sh.p.k Skenderbeu shpk Arditi Tours Arjani shpk Express Tours AlbaTrans KOMATAS TOURS Artani Travel MABA Viaggi Meti Comerc Albmania Group Osumi Travel Rex Tours Travel Agency shpk Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve per tu informuar per te rejat dhe ofertat e fundit.