Athine - Kapshtice - Tirane (Linja 1)

Ditet e Udhetimit
Cdo dite
Athine
Nisja: 10:00
Tirana
Mberritja: 22:30

Linje e ofruar nga Skenderbeu shpk nga Athine ne Tirana Cdo dite, me kalim nga pika kufitare Kapshtice

Itinerari Linjes
Athine
Theodore Diligiannis 2, 10:00
Skimatari
Te Ura, 11:00
Kalkidha
Ne Autostrade, 11:15
Lamia
Te Agjencia, 13:15
Larisa
Georgiadou, Larisa 412 21, 15.00
Elasona
Autostrade, 15:30
Kozan
KTEL Kozani, 16:30
Kapshtice
Pika Kufitare / Border, 19:30
Bilisht
Tek Rrethrrotullimi,
Korce
Terminali Skenderbeu,
Pogradec
Te Agjensia,
Prrenjas
Rruga Kombetare,
Librazhd
Unaze,
Elbasan
Terminali Namasgja,
Rrogozhine
Bishti Zhurit - Rrethrrotullimi ne Qytet,
Kavaje
Te Kastrati,
Durres
Perballe Stacionit te Trenit,
Tirana
Terminali Lindor Interurban dhe Nderkombetar i Autobusave (TEG),
Loading...

Operatoret Aktiv ne Sistem

Albani Tours Skenderbeu shpk ARDITI TOURS autrobus.al shpk Artani Travel Ido Tours doel Pistoia Viaggi Kabashi Tours Kei Reisen Arbeni Tours M&B Travel Meti Comerc

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve qe te informoheni ne kohe reale per gjithe te rejat tona.