Regjistrohu si Agjent Shitjesh

Nese jeni agjensi turistike, udhetimesh apo shitjesh bileta autobusi, ne ju ofrojme mundesi bashkepunimi me te gjithe operatoret te cilet gjenden ne sistem, duk u bere edhe ju pjese e sistemit tone global te shitjes se biletave nderkombetare te autobusit. Per te nisur bashkepunimin, ju duhet te plotesoni fushat e formularit te meposhtem. Ne do te verifikojme aplikimin tuaj dhe nese cdo gje eshte ne rregull, do t'ju aprovojme llogarine dhe ju do te merrni nje email i cili do tju njoftoje per aprovimin dhe do tju udhezoje me tej per funksionet e sistemit. Nese do te kemi pyetje, do t'ju kontaktojme me email ose telefon ndaj, ju lutemi, siguroheni qe keni vendosur te dhena te sakta gjate plotesimit te formularit.

Duke u bere pjese e sistemit tone, ju mund te shisni bileta autobusi ne kohe reale dhe mund ti ofroni klienteve tuaj te gjitha alternativat e mundshme per te pasur nje udhetim sipas nevojave te tyre. Regjistrimi dhe perdorimi i sistemit tone te shitjes se biletave nderkombetare te autobusit eshte FALAS dhe eshte i aksesueshem nga cdo dispozitiv elektronik i lidhur me internet. Nuk ka nevoje per instalime komplekse apo pajisje te vecanta.

Emri Agjensise *
NIPT *
Emri *
Mbiemri *
Adresa *
Qyteti *
Cel *
Tel *
Email *
Fjalekalimi *
Rivendos Fjalekalimin *
Website
Logo
Informacione te tjera per Agjensine
Nr Licenses *

Operatoret me te Cilet Bashkepunojme

Alb - Trans sh.p.k Skenderbeu shpk ARDITI TOURS Arjani shpk AlbaTrans KOMATAS TOURS Express Tours Artani Travel Kei Reisen MABA Viaggi Meti Comerc Albmania Group Osumi Travel Rex Tours Travel Agency shpk Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve qe te informoheni ne kohe reale per gjithe te rejat tona.