MABA Viaggi
E themeluar ne vitin 2006 ne Milano si e para kompani me baze ne Europe dhe me mbi 15.000 pasagjere cdo vit, MABA VIAGGI eshte Nr.1 ne Shqiperi. Duke besuar dhe investuar perpara liberalizimit te vizave, krijuam linjat e transportit mes Italise dhe Shqiperise pasi Shqipetaret meritojne nje transport te lire, nje alternative, nje mundesi per te qene te barabarte me te gjithe europianet, si ne cilesi ashtu edhe si ne cmime.
Contact person Andrea Cakuli
Mobile 1 +355697580270
Mobile 2 +355
Address Casa Italia, Autostrada Tirane - Durres, Km. 0

Special operators

Available Routes

- No routes available! -

Our Partners

Alb - Trans sh.p.k Skenderbeu shpk ARDITI TOURS Arjani shpk AlbaTrans KOMATAS TOURS Express Tours Artani Travel Kei Reisen MABA Viaggi Meti Comerc Albmania Group Osumi Travel Rex Tours Travel Agency shpk Tirana Metropol

Hotel Booking

Booking.com

Get the latest news from OBT

Subscribe to our newsletter for travel tips and tools to help you travel smarter and cheaper from and to Albania