Tirane - Prizren - Prishtine

Ditet e Udhetimit
Cdo dite
Tirana
Nisja: 17:00
Prishtine
Mberritja: 21:00

Linje e ofruar nga Kabashi Tours nga Tirana ne Prishtine Cdo dite, me kalim nga pika kufitare Morine

Itinerari Linjes
Tirana
Terminali Lindor Interurban dhe Nderkombetar i Autobusave (TEG), 17:00
Morine
Dogana, 19:05
Prizren
Stacioni Autobusave, 19:30
Prishtine
Stacioni Autobusave,
Loading...

Operatoret Aktiv ne Sistem

Albani Tours Skenderbeu shpk Arbeni Tours ARDITI TOURS autrobus.al shpk Artani Travel Ido Tours doel Pistoia Viaggi Kabashi Tours Kei Reisen M&B Travel Meti Comerc Nela Travel & Tours

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve qe te informoheni ne kohe reale per gjithe te rejat tona.