Shkoder - Veria - Selanik (Linja 2)

Ditet e Udhetimit
Cdo dite
Shkoder
Nisja:
Veria
Mberritja:

Linje e ofruar nga Skenderbeu shpk nga Shkoder ne Veria Cdo dite, me kalim nga pika kufitare Kapshtice, me tranzit ne

Itinerari Linjes
Shkoder
Stacioni Autobusave,
Kapshtice
,
Lezhe
Autostrade,
Lac
Autostrade,
Mamurras
Autostrade,
Fushe-Kruje
Te Ura - Kryqezim,
Kamez
Te Agjensia,
Tirana
Terminali Nderkombetar i Autobusave, 08:30
Durres
Perballe Stacionit te Trenit, 9:00
Kavaje
Te Kastrati, 9:15
Rrogozhine
Bishti Zhurit - Rrethrrotullimi ne Qytet, 9:30
Elbasan
Terminali Namasgja, 11:00
Librazhd
Unaze, 11:20
Prrenjas
Rruga Kombetare, 11:40
Pogradec
Te Agjensia, 12:00
Korce
Terminali Skenderbeu, 14:00
Bilisht
Tek Rrethrrotullimi, 14:10
Veria
Venizelou 83,
Selanik
Stacioni Trenit,
Loading...

Operatoret me te Cilet Bashkepunojme

Agimi Travel Alb - Trans sh.p.k Skenderbeu shpk Arjani shpk Express Tours AlbaTrans KOMATAS TOURS Artani Travel MABA Viaggi Albmania Group Osumi Travel Rex Tours Travel Agency shpk Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve per tu informuar per te rejat dhe ofertat e fundit.