Shkoder - Veria - Selanik (Linja 2)

Ditet e Udhetimit
Cdo dite
Shkoder
Nisja:
Selanik
Mberritja: 19:00

Linje e ofruar nga Skenderbeu shpk nga Shkoder ne Selanik Cdo dite, me kalim nga pika kufitare Kapshtice

Itinerari Linjes
Shkoder
Stacioni Autobusave,
Lezhe
Autostrade,
Lac
Autostrade,
Mamurras
Autostrade,
Fushe-Kruje
Te Ura - Kryqezim,
Kamez
Te Agjensia,
Tirana
Terminali Nderkombetar i Autobusave, 08:30
Durres
Perballe Stacionit te Trenit, 9:00
Kavaje
Te Kastrati, 9:15
Rrogozhine
Bishti Zhurit - Rrethrrotullimi ne Qytet, 9:30
Elbasan
Terminali Namasgja, 11:00
Librazhd
Unaze, 11:20
Prrenjas
Rruga Kombetare, 11:40
Pogradec
Te Agjensia, 12:00
Korce
Terminali Skenderbeu, 14:00
Bilisht
Tek Rrethrrotullimi, 14:10
Kapshtice
Pika Kufitare / Border,
Veria
Venizelou 83,
Selanik
Stacioni Trenit,
Loading...

Operatoret me te Cilet Bashkepunojme

Alb - Trans sh.p.k Skenderbeu shpk ARDITI TOURS Arjani shpk AlbaTrans KOMATAS TOURS Express Tours Artani Travel Kei Reisen MABA Viaggi Meti Comerc Albmania Group Osumi Travel Rex Tours Travel Agency shpk Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve qe te informoheni ne kohe reale per gjithe te rejat tona.