Shkoder - Veria - Selanik (Linja 2)

Ditet e Udhetimit
Cdo dite
Shkoder
Nisja:
Selanik
Mberritja: 19:00

Linje e ofruar nga Skenderbeu shpk nga Shkoder ne Selanik Cdo dite, me kalim nga pika kufitare Kapshtice

Itinerari Linjes
Shkoder
Stacioni Autobusave,
Lezhe
Autostrade,
Lac
Autostrade,
Mamurras
Autostrade,
Fushe-Kruje
Te Ura - Kryqezim,
Kamez
Te Agjensia,
Tirana
Terminali Nderkombetar i Autobusave, 08:30
Durres
Perballe Stacionit te Trenit, 06:45
Kavaje
Te Kastrati, 06:30
Rrogozhine
Bishti Zhurit - Rrethrrotullimi ne Qytet, 06:30
Elbasan
Terminali Namasgja, 09:30
Librazhd
Unaze, 09:50
Prrenjas
Rruga Kombetare, 10:20
Pogradec
Te Agjensia, 10:40
Korce
Terminali Skenderbeu, 11:30
Bilisht
Tek Rrethrrotullimi, 12:10
Kapshtice
Pika Kufitare / Border,
Veria
Venizelou 83,
Selanik
Stacioni Trenit,
Loading...

Operatoret Aktiv ne Sistem

Skenderbeu shpk ARDITI TOURS autrobus.al shpk Artani Travel Ido Tours doel Kei Reisen M&B Travel Meti Comerc Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve qe te informoheni ne kohe reale per gjithe te rejat tona.