Shkoder - Veria - Selanik (Linja 1)

Ditet e Udhetimit
Cdo dite
Shkoder
Nisja: 02:30
Selanik
Mberritja: 16:00

Linje e ofruar nga Skenderbeu shpk nga Shkoder ne Selanik Cdo dite, me kalim nga pika kufitare Kapshtice

Itinerari Linjes
Shkoder
Stacioni Autobusave, 02:30
Lezhe
Autostrade, 03:00
Lac
Autostrade, 03:30
Mamurras
Autostrade, 03:30
Fushe-Kruje
Te Ura - Kryqezim, 04:00
Kamez
Te Agjensia, 04:10
Tirana
Terminali Nderkombetar i Autobusave, 05:00
Durres
Perballe Stacionit te Trenit, 03:45
Kavaje
Te Kastrati, 04:15
Rrogozhine
Bishti Zhurit - Rrethrrotullimi ne Qytet, 04:30
Elbasan
Terminali Namasgja, 05:30
Librazhd
Unaze, 06:00
Prrenjas
Rruga Kombetare, 06:30
Pogradec
Te Agjensia, 07:00
Korce
Terminali Skenderbeu, 07:45
Bilisht
Tek Rrethrrotullimi, 08:00
Kapshtice
Pika Kufitare / Border, 08:10
Veria
Venizelou 83,
Selanik
Stacioni Trenit,
Loading...

Operatoret Aktiv ne Sistem

Skenderbeu shpk ARDITI TOURS autrobus.al shpk Artani Travel Ido Tours doel Kei Reisen M&B Travel Meti Comerc Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve qe te informoheni ne kohe reale per gjithe te rejat tona.