Shkoder - Tirane - Kapshtice - Athine (Linja 1)

Ditet e Udhetimit
Cdo dite
Shkoder
Nisja: 03:00
Athine
Mberritja: 19:30

Linje e ofruar nga Skenderbeu shpk nga Shkoder ne Athine Cdo dite, me kalim nga pika kufitare Kapshtice

Itinerari Linjes
Shkoder
Stacioni Autobusave, 03:00
Lezhe
Autostrade, 03:30
Lac
Autostrade, 04:00
Mamurras
Autostrade, 04:10
Fushe-Kruje
Te Ura - Kryqezim, 04:15
Kamez
Te Agjensia, 05:00
Tirana
Terminali Nderkombetar i Autobusave, 05:30
Durres
Perballe Stacionit te Trenit, 06:00
Kavaje
Te Kastrati, 06:20
Rrogozhine
Bishti Zhurit - Rrethrrotullimi ne Qytet, 06:30
Elbasan
Terminali Namasgja, 07:00
Librazhd
Unaze, 07:20
Prrenjas
Rruga Kombetare, 07:40
Pogradec
Te Agjensia, 08:00
Korce
Terminali Skenderbeu, 09:30
Bilisht
Tek Rrethrrotullimi, 09:35
Kapshtice
Pika Kufitare / Border,
Kozan
KTEL Kozani,
Elasona
Autostrade,
Larisa
KTEL - Stacioni Trenit,
Lamia
Te Agjencia,
Kalkidha
Ne Autostrade,
Skimatari
Te Ura,
Athine
Platia Karaskaqis,
Loading...

Operatoret Aktiv ne Sistem

Skenderbeu shpk ARDITI TOURS Artani Travel Kei Reisen M&B Travel Meti Comerc Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve qe te informoheni ne kohe reale per gjithe te rejat tona.