Linja Tokesore 2

Linja Tokesore 2
Montenegro, Bosnia and Herzegovina, Croatia (Hrvatska), Slovenia
Ditet e Udhetimit
Cdo Te Merkure, Te Shtune
Tirana
Nisja: 5:00
Vercelli
Mberritja: 8:05

Linje e ofruar nga Artani Travel nga Tirana ne Vercelli Cdo Te Merkure, Te Shtune, me kalim nga pika kufitare , me tranzit ne Montenegro, Bosnia and Herzegovina, Croatia (Hrvatska), Slovenia

Itinerari Linjes
Tirana
Terminali i Autobusave, Zogu i Zi, 5:00
Lac
Mbikalimi i patokut, 6:00
Lezhe
Ura e Lezhes, 6:25
Shkoder
Afër Teatrit Migjeni, 7:30
Padova
Piazza Della Pace, 2:15
Vicenca
Viale Milano 138/144, 3:10
Verona
Viale Girolamo Cardinale S.N, 4:00
Breshia
Via Solferino 6, 5:00
Bergamo
Piazza Marconi 4, 5:50
Milano
Sesto San Giovani Metro 1, 6:45
Novara
Corso Milano , Krburant ESSO, 7:30
Vercelli
Corso Gastaldi, 8:10
Loading...

Operatoret Aktiv ne Sistem

Skenderbeu shpk ARDITI TOURS Artani Travel Kei Reisen M&B Travel Meti Comerc Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve qe te informoheni ne kohe reale per gjithe te rejat tona.