Linja Tokesore 2

Linja Tokesore 2
Montenegro, Bosnia and Herzegovina, Croatia (Hrvatska), Slovenia
Ditet e Udhetimit
Cdo Te Merkure, Te Shtune
Tirana
Nisja: 5:00
Vercelli
Mberritja: 8:05

Linje e ofruar nga Artani Travel nga Tirana ne Vercelli Cdo Te Merkure, Te Shtune, me kalim nga pika kufitare , me tranzit ne Montenegro, Bosnia and Herzegovina, Croatia (Hrvatska), Slovenia

Itinerari Linjes
Tirana
Terminali i Autobusave, Zogu i Zi, 5:00
Lac
Mbikalimi i patokut, 6:00
Lezhe
Ura e Lezhes, 6:25
Shkoder
Afër Teatrit Migjeni, 7:30
Trieste
Via Piazza Della Liberta, 23:50
Padova
Piazza Della Pace, 2:15
Vicenca
Viale Milano 138/144, 3:10
Verona
Viale Girolamo Cardinale S.N, 4:00
Breshia
Via Solferino 6, 5:00
Bergamo
Piazza Marconi 4, 5:50
Milano
Sesto San Giovani Metro 1, 6:45
Novara
Corso Milano , Krburant ESSO, 7:30
Vercelli
Corso Gastaldi, 8:10
Loading...

Operatoret me te Cilet Bashkepunojme

Agimi Travel Alb - Trans sh.p.k Skenderbeu shpk ARDITI TOURS Arjani shpk Express Tours AlbaTrans KOMATAS TOURS Artani Travel MABA Viaggi Meti Comerc Albmania Group Osumi Travel Rex Tours Travel Agency shpk Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve per tu informuar per te rejat dhe ofertat e fundit.