Linja Tokesore 2 (Italia-Albania)

Linja Tokesore 2 (Italia-Albania)
Slovenia, Croatia (Hrvatska), Bosnia and Herzegovina, Montenegro
Ditet e Udhetimit
Cdo Te Merkure, Te Shtune
Vercelli
Nisja: 5:00
Tirana
Mberritja: 7:50

Linje e ofruar nga Artani Travel nga Vercelli ne Tirana Cdo Te Merkure, Te Shtune, me kalim nga pika kufitare , me tranzit ne Slovenia, Croatia (Hrvatska), Bosnia and Herzegovina, Montenegro

Itinerari Linjes
Vercelli
Corso Gastaldi, 5:00
Novara
Corso Milano , Krburant ESSO, 5:40
Milano
Sesto San Giovani Metro 1, 6:45
Bergamo
Piazza Marconi 4, 7:20
Breshia
Via Solferino 6, 8:15
Verona
Viale Girolamo Cardinale S.N, 9:10
Vicenca
Viale Milano 138/144, 10:05
Padova
Piazza Della Pace, 10:55
Trieste
Via Piazza Della Liberta, 13:20
Shkoder
Afër Teatrit Migjeni, 5:35
Lezhe
Ura e Lezhes, 6:25
Lac
Mbikalimi i patokut, 7:30
Tirana
Terminali i Autobusave, Zogu i Zi, 8:00
Loading...

Operatoret me te Cilet Bashkepunojme

Agimi Travel Alb - Trans sh.p.k Skenderbeu shpk ARDITI TOURS Arjani shpk Express Tours AlbaTrans KOMATAS TOURS Artani Travel MABA Viaggi Meti Comerc Albmania Group Osumi Travel Rex Tours Travel Agency shpk Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve per tu informuar per te rejat dhe ofertat e fundit.