Linja Tokesore 1

Linja Tokesore 1
Montenegro, Bosnia and Herzegovina, Croatia (Hrvatska)
Ditet e Udhetimit
Cdo Te Merkure, Te Shtune
Tirana
Nisja: 5:00
Pistoia
Mberritja: 7:15

Linje e ofruar nga Artani Travel nga Tirana ne Pistoia Cdo Te Merkure, Te Shtune, me kalim nga pika kufitare , me tranzit ne Montenegro, Bosnia and Herzegovina, Croatia (Hrvatska)

Itinerari Linjes
Tirana
Terminali i Autobusave, Zogu i Zi, 5:00
Lac
Mbikalimi i Lacit, 5:55
Lezhe
Ura e Lezhes, 6:20
Shkoder
Afer Teatrit Migjeni, 7:35
Venecia
Mestre Viale Stazione 3., 1:55
Bologna
Piazza XX Settembre 6, 3:55
Firence
Viale Guidoni , Perballe Gjykates, 5:55
Prato
Piazza Della Stazione, 6:45
Pistoia
Piazza Treviso, 7:20
Loading...

Operatoret me te Cilet Bashkepunojme

Agimi Travel Alb - Trans sh.p.k Skenderbeu shpk ARDITI TOURS Arjani shpk Express Tours AlbaTrans KOMATAS TOURS Artani Travel MABA Viaggi Meti Comerc Albmania Group Osumi Travel Rex Tours Travel Agency shpk Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve per tu informuar per te rejat dhe ofertat e fundit.