Linja Tokesore 1 (Italia-Albania)

Linja Tokesore 1 (Italia-Albania)
Slovenia, Croatia (Hrvatska), Bosnia and Herzegovina
Ditet e Udhetimit
Cdo Te Merkure, Te Shtune
Pistoia
Nisja: 5:35
Tirana
Mberritja: 8:30

Linje e ofruar nga Artani Travel nga Pistoia ne Tirana Cdo Te Merkure, Te Shtune, me kalim nga pika kufitare , me tranzit ne Slovenia, Croatia (Hrvatska), Bosnia and Herzegovina

Itinerari Linjes
Pistoia
Piazza Treviso, 5:35
Prato
Piazza Della Stazione, 6:15
Firence
Viale Guidoni , Perballe Gjykates, 7:05
Bologna
Piazza XX Settembre 6, 9:00
Venecia
Mestre Viale Stazione 3., 11:00
Shkoder
Afer Teatrit Migjeni, 5:20
Lezhe
Ura e Lezhes, 6:40
Lac
Mbikalimi i Lacit, 7:15
Tirana
Terminali i Autobusave, Zogu i Zi, 8:40
Loading...

Operatoret me te Cilet Bashkepunojme

Agimi Travel Alb - Trans sh.p.k Skenderbeu shpk ARDITI TOURS Arjani shpk Express Tours AlbaTrans KOMATAS TOURS Artani Travel MABA Viaggi Meti Comerc Albmania Group Osumi Travel Rex Tours Travel Agency shpk Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve per tu informuar per te rejat dhe ofertat e fundit.