Linja Tokësore 3

Linja Tokësore 3
Montenegro, Croatia (Hrvatska), Bosnia and Herzegovina, Slovenia
Ditet e Udhetimit
Cdo Te Merkure, Te Shtune
Tirana
Nisja: 5:00
Cuneo
Mberritja: 12:20

Linje e ofruar nga Artani Travel nga Tirana ne Cuneo Cdo Te Merkure, Te Shtune, me kalim nga pika kufitare , me tranzit ne Montenegro, Croatia (Hrvatska), Bosnia and Herzegovina, Slovenia

Itinerari Linjes
Tirana
Terminali i Autobusave, Zogu i Zi, 5:00
Lac
Mbikalimi i Lacit, 6:00
Lezhe
Ura e Lezhes, 6:30
Shkoder
Afër Teatrit Migjeni, 7:30
Udine
Viale Europa Unita 16, 0:20
Treviso
Via Stazione F.S, 2:15
Modena
Via Terminal , Via Gottardi, 5:40
Parma
Via Traversante Lupo, 6:35
Piacenza
Piazzale Marconi S.N, 7:30
Alessandria
Piazzale E.C Curiel S.N, 8:55
Asti
Corso Torino 475, 9:30
Torino
Piazzale Stazzione F.S Lingotto, 10:15
Saluzzo
Corso Roma 25, 11:40
Cuneo
Piazzale Della Liberta 10, 12:25
Loading...

Operatoret Aktiv ne Sistem

Skenderbeu shpk ARDITI TOURS Artani Travel Kei Reisen M&B Travel Meti Comerc Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve qe te informoheni ne kohe reale per gjithe te rejat tona.