Linja Tokësore 3

Ditet e Udhetimit
Cdo Te Merkure, Te Premte, Te Shtune
Tirana
Nisja: 5:00
Cuneo
Mberritja: 12:20

Linje e ofruar nga Artani Travel nga Tirana ne Cuneo Cdo Te Merkure, Te Premte, Te Shtune, me kalim nga pika kufitare

Itinerari Linjes
Tirana
Terminali i Autobusave, Zogu i Zi, 5:00
Lac
Mbikalimi i Lacit, 6:00
Lezhe
Ura e Lezhes, 6:30
Shkoder
Afër Teatrit Migjeni, 7:30
Udine
Viale Europa Unita 16, 0:20
Treviso
Via Stazione F.S, 2:15
Modena
Via Terminal , Via Gottardi, 5:40
Parma
Via Traversante Lupo, 6:35
Piacenza
Piazzale Marconi S.N, 7:30
Alessandria
Piazzale E.C Curiel S.N, 8:55
Asti
Corso Torino 475, 9:30
Torino
Piazzale Stazzione F.S Lingotto, 10:15
Saluzzo
Corso Roma 25, 11:40
Cuneo
Piazzale Della Liberta 10, 12:25
Loading...

Operatoret me te Cilet Bashkepunojme

Agimi Travel Alb - Trans sh.p.k Skenderbeu shpk ARDITI TOURS Arjani shpk Express Tours AlbaTrans KOMATAS TOURS Artani Travel MABA Viaggi Meti Comerc Albmania Group Osumi Travel Rex Tours Travel Agency shpk Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve per tu informuar per te rejat dhe ofertat e fundit.