Linja Tokësore 3 (Italia-Albania)

Linja Tokësore 3 (Italia-Albania)
Slovenia, Croatia (Hrvatska), Bosnia and Herzegovina, Montenegro
Ditet e Udhetimit
Cdo Te Merkure, Te Premte, Te Shtune, Te Djele
Cuneo
Nisja: 1:30
Tirana
Mberritja: 7:50

Linje e ofruar nga Artani Travel nga Cuneo ne Tirana Cdo Te Merkure, Te Premte, Te Shtune, Te Djele, me kalim nga pika kufitare , me tranzit ne Slovenia, Croatia (Hrvatska), Bosnia and Herzegovina, Montenegro

Itinerari Linjes
Cuneo
Piazzale Della Liberta 10, 1:30
Saluzzo
Corso Roma 25, 2:15
Torino
Piazzale Stazzione F.S Lingotto, 3:40
Asti
Corso Torino 475, 4:25
Alessandria
Piazzale E.C Curiel S.N, 5:00
Piacenza
Piazzale Marconi S.N, 6:25
Parma
Via Traversante Lupo, 7:20
Modena
Via Terminal , Via Gottardi, 8:15
Treviso
Via Stazione F.S, 11:50
Udine
Viale Europa Unita 16, 13:35
Shkoder
Afër Teatrit Migjeni, 5:35
Lezhe
Ura e Lezhes, 6:40
Lac
Mbikalimi i Lacit, 7:30
Tirana
Terminali i Autobusave, Zogu i Zi, 8:00
Loading...

Operatoret me te Cilet Bashkepunojme

Agimi Travel Alb - Trans sh.p.k Skenderbeu shpk ARDITI TOURS Arjani shpk Express Tours AlbaTrans KOMATAS TOURS Artani Travel MABA Viaggi Meti Comerc Albmania Group Osumi Travel Rex Tours Travel Agency shpk Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve per tu informuar per te rejat dhe ofertat e fundit.