Athine - Kapshtice - Tirane (Linja 2)

Ditet e Udhetimit
Cdo dite
Athine
Nisja: 18:00
Tirana
Mberritja: 06:00

Linje e ofruar nga Skenderbeu shpk nga Athine ne Tirana Cdo dite, me kalim nga pika kufitare Kapshtice

Itinerari Linjes
Athine
Theodore Diligiannis 2, 18:00
Kalkidha
Ne Autostrade, 19:00
Skimatari
Ura Skimatari, 19:15
Lamia
Autostrade, 21:15
Larisa
Georgiadou, Larisa 412 21, 23:15
Elasona
Autostrade, 23:50
Kozan
KTEL Kozani, 01:15
Kapshtice
Pika Kufitare / Border, 03:00
Bilisht
Rrethi Rretullimit,
Korce
Terminali Skenderbeu,
Pogradec
Te Agjensia,
Prrenjas
Rruga Kombetare,
Librazhd
Unaze,
Elbasan
Terminali Namasgja,
Tirana
Terminali Lindor Interurban dhe Nderkombetar i Autobusave (TEG),
Loading...

Operatoret Aktiv ne Sistem

Albani Tours Skenderbeu shpk Arbeni Tours Artani Travel Ido Tours doel Pistoia Viaggi Kabashi Tours Kei Reisen M&B Travel Meti Comerc Nela Travel & Tours

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve qe te informoheni ne kohe reale per gjithe te rejat tona.