MABA Viaggi
E themeluar ne vitin 2006 ne Milano si e para kompani me baze ne Europe dhe me mbi 15.000 pasagjere cdo vit, MABA VIAGGI eshte Nr.1 ne Shqiperi. Duke besuar dhe investuar perpara liberalizimit te vizave, krijuam linjat e transportit mes Italise dhe Shqiperise pasi Shqipetaret meritojne nje transport te lire, nje alternative, nje mundesi per te qene te barabarte me te gjithe europianet, si ne cilesi ashtu edhe si ne cmime.
Personi Kontaktit Andrea Cakuli
Tel 1 +355697580270
Tel 2 +355
Adresa Casa Italia, Autostrada Tirane - Durres, Km. 0

Operatore Speciale

Linjat e Ofruara

- Nuk ka asnje linje te vlefshme! -

Operatoret me te Cilet Bashkepunojme

Alb - Trans sh.p.k Skenderbeu shpk ARDITI TOURS Arjani shpk AlbaTrans KOMATAS TOURS Express Tours Artani Travel Kei Reisen MABA Viaggi Meti Comerc Albmania Group Osumi Travel Rex Tours Travel Agency shpk Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve qe te informoheni ne kohe reale per gjithe te rejat tona.