Tirane-Gjakove-Peje

Ditet e Udhetimit
Cdo dite
Tirana
Nisja: 16:00
Peje
Mberritja: 21:05

Linje e ofruar nga Meti Comerc nga Tirana ne Peje Cdo dite, me kalim nga pika kufitare Morine

Itinerari Linjes
Tirana
Terminali Lindor Interurban dhe Nderkombetar i Autobusave (TEG), 16:00
Morine
Pika Kufitare / Border, 19:00
Gjakove
Perpara Stacionit te Autobusave, 20:00
Decan
Stacioni i Autobusave Lapidari, 20:40
Peje
Stacioni i Autobusave, 21:05
Loading...

Operatoret Aktiv ne Sistem

Albani Tours Skenderbeu shpk Arbeni Tours ARDITI TOURS autrobus.al shpk Artani Travel Ido Tours doel Pistoia Viaggi Kabashi Tours Kei Reisen M&B Travel Meti Comerc Nela Travel & Tours

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve qe te informoheni ne kohe reale per gjithe te rejat tona.