Tirane - Prizren - Prishtine

Ditet e Udhetimit
Cdo dite
Tirana
Nisja: 05:45
Prishtine
Mberritja: 09:30

Linje e ofruar nga Arbeni Tours nga Tirana ne Prishtine Cdo dite, me kalim nga pika kufitare Morine

Itinerari Linjes
Tirana
Terminali Lindor Interurban dhe Nderkombetar i Autobusave (TEG), 05:45
Morine
Dogana / Border, 08:15
Prizren
Bus Station, 08:35
Prishtine
Bus Station,
Loading...

Operatoret Aktiv ne Sistem

Albani Tours Skenderbeu shpk Arbeni Tours Artani Travel Ido Tours doel Pistoia Viaggi Kabashi Tours Kei Reisen M&B Travel Meti Comerc Nela Travel & Tours

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve qe te informoheni ne kohe reale per gjithe te rejat tona.