Tirane - Prizren - Prishtine (14:30)

Ditet e Udhetimit
Cdo dite
Tirana
Nisja: 14:30
Prishtine
Mberritja: 18:30

Linje e ofruar nga Albani Tours nga Tirana ne Prishtine Cdo dite, me kalim nga pika kufitare Morine

Itinerari Linjes
Tirana
Terminali Lindor Interurban dhe Nderkombetar i Autobusave (TEG), 14:30
Morine
Dogana / Border, 17:15
Prizren
Vrini Market, 17:30
Prishtine
Central Bus Station,
Loading...

Operatoret Aktiv ne Sistem

Albani Tours Skenderbeu shpk Arbeni Tours Artani Travel Ido Tours doel Pistoia Viaggi Kabashi Tours Kei Reisen M&B Travel Meti Comerc Nela Travel & Tours

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve qe te informoheni ne kohe reale per gjithe te rejat tona.