Tirane - Prizren - Prishtine (14:30)

Ditet e Udhetimit
Cdo dite
Tirana
Nisja: 14:30
Prishtine
Mberritja: 18:30

Linje e ofruar nga Albani Tours nga Tirana ne Prishtine Cdo dite, me kalim nga pika kufitare Morine

Itinerari Linjes
Tirana
Terminali Lindor Interurban dhe Nderkombetar i Autobusave (TEG), 14:30
Morine
Dogana / Border, 17:15
Prizren
Vrini Market, 17:30
Prishtine
Central Bus Station,
Loading...

Operatoret Aktiv ne Sistem

Albani Tours Skenderbeu shpk Arbeni Tours ARDITI TOURS Magus Group Albania Artani Travel Ido Tours doel Pistoia Viaggi Kabashi Tours Kei Reisen M&B Travel Meti Comerc Nela Travel & Tours

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve qe te informoheni ne kohe reale per gjithe te rejat tona.