Shkup - Tirane (Nisja 2)

Ditet e Udhetimit
Cdo dite
Shkup
Nisja: 21:00
Tirana
Mberritja: 02:50

Linje e ofruar nga Ido Tours doel nga Shkup ne Tirana Cdo dite, me kalim nga pika kufitare Qafe Thane

Itinerari Linjes
Shkup
Bus Station, 21:00
Tetove
Bus Station, 22:00
Gostivar
Train Station, 22:30
Kercove
Bus Station, 23:30
Qafe Thane
,
Prrenjas
Rruge Kryesore,
Librazhd
Unaze,
Elbasan
Kryqezimi Cerrikut,
Tirana
Terminali Lindor Interurban dhe Nderkombetar i Autobusave (TEG),
Loading...

Operatoret Aktiv ne Sistem

Albani Tours Skenderbeu shpk Arbeni Tours Artani Travel Ido Tours doel Pistoia Viaggi Kabashi Tours Kei Reisen M&B Travel Meti Comerc Nela Travel & Tours

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve qe te informoheni ne kohe reale per gjithe te rejat tona.