Prishtine - Prizren - Tirane

Ditet e Udhetimit
Cdo dite
Prishtine
Nisja: 19:00
Tirana
Mberritja:

Linje e ofruar nga Kei Reisen nga Prishtine ne Tirana Cdo dite, me kalim nga pika kufitare Vermice

Itinerari Linjes
Prishtine
Stacioni Autobusave, 19:00
Prizren
Vrrini Market, 20:00
Vermice
Dogana, 20:30
Kukes
Ura E Drinit, 21:00
Milot
Kryqzimi, 21:45
Lac
Mbikalimi I Patokut, 22:00
Fushe-Kruje
Mbikalimi Fushkruje, 22:30
Tirana
Terminali Nderkomtar I Autobusave, 23:00
Loading...

Operatoret Aktiv ne Sistem

Skenderbeu shpk ARDITI TOURS Artani Travel Kei Reisen M&B Travel Meti Comerc Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve qe te informoheni ne kohe reale per gjithe te rejat tona.