Tirane - Sofie

Tirane - Sofie
Qafe Thane
Macedonia
Ditet e Udhetimit
Cdo Te Merkure, Te Djele
Tirana
Nisja: 18:30
Sofie
Mberritja: 6:00

Linje e ofruar nga Express Tours nga Tirana ne Sofie Cdo Te Merkure, Te Djele, me kalim nga pika kufitare Qafe Thane, me tranzit ne Macedonia

Itinerari Linjes
Tirana
Terminali Nderkombetar i Autobusave, 18:30
Elbasan
Karburant Besmiri, 19:15
Librazhd
Rruga Kombetare - Unaze, 19:45
Prrenjas
Rruga Kombetare, 20:15
Qafe Thane
Hotel Odessa, 20:40
Sofie
Avtogara Serdika,
Loading...

Operatoret me te Cilet Bashkepunojme

Agimi Travel Alb - Trans sh.p.k Skenderbeu shpk ARDITI TOURS Arjani shpk Express Tours AlbaTrans KOMATAS TOURS Artani Travel MABA Viaggi Meti Comerc Albmania Group Osumi Travel Rex Tours Travel Agency shpk Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve per tu informuar per te rejat dhe ofertat e fundit.