Tirane - Prishtine - Shkup (Linja 1)

Ditet e Udhetimit
Cdo dite
Tirana
Nisja: 06:00
Prizren
Mberritja: 9:00

Linje e ofruar nga Tirana Metropol nga Tirana ne Prizren Cdo dite, me kalim nga pika kufitare Morine, me tranzit ne Kosovo

Itinerari Linjes
Tirana
Terminali Nderkombetar i Autobusave / Te Zyrat Qendror, 06:00
Kamez
Tek Rrethrrotullimi, 06:10
Fushe-Kruje
Tek Mbikalimi, 06:15
Lac
Ne Autostrade, 06:45
Milot
Tek Kryqezimi, 06:50
Kukes
Ne Unaze, 08:00
Morine
,
Prizren
Qebaptore Kosova, Prane St. Autobusave,
Prishtine
Terminali Autobusave,
Gjakove
Tek Agjensia Tirana Metropol,
Peje
Tek Agjensia Tirana Metropol,
Shkup
Stacioni Autobusave,
Loading...

Operatoret me te Cilet Bashkepunojme

Agimi Travel Alb - Trans sh.p.k Skenderbeu shpk Arjani shpk Express Tours AlbaTrans KOMATAS TOURS Artani Travel MABA Viaggi Albmania Group Osumi Travel Rex Tours Travel Agency shpk Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve per tu informuar per te rejat dhe ofertat e fundit.