Tirane - Milano - Asti - Cuneo (TOKESORE)

Tirane - Milano - Asti - Cuneo (TOKESORE)
Muriqan
Montenegro, Croatia (Hrvatska), Slovenia
Ditet e Udhetimit
Cdo Te Marte, Te Shtune
Tirana
Nisja: 10:30
Trieste
Mberritja: 07:45

Linje e ofruar nga Artani Travel nga Tirana ne Trieste Cdo Te Marte, Te Shtune, me kalim nga pika kufitare Muriqan, me tranzit ne Montenegro, Croatia (Hrvatska), Slovenia

Itinerari Linjes
Tirana
Terminali Nderkombetar Autobusave, 10:30
Fushe-Kruje
Mbikalimi, 10:45
Lac
Mbikalimi Patokut, 11:30
Lezhe
Ura e Lezhes, 12:00
Shkoder
Perballe Teatrit Migjeni, 13:00
Muriqan
,
Trieste
Via Piazza Della Liberta/Flavio Gioia 2,
Udine
Palmanova,
Treviso
Piazza Autoztazione,
Verona
Viale Girolamo Cardinale S.N,
Brescia
Via Solferino 6,
Rovato
Piazzale Stazione F.S,
Bergamo
Piazza Marconi 4,
Milano
Piazzale Primo Maggio Sesto S/G Metro 1,
Torino
Lingotto,
Asti
Corso Torino, AGIP,
Saluzzo
Corso Roma 25,
Cuneo
Piazzale Della Liberta 10,
Loading...

Operatoret me te Cilet Bashkepunojme

Agimi Travel Alb - Trans sh.p.k Skenderbeu shpk Arjani shpk Express Tours AlbaTrans KOMATAS TOURS Artani Travel MABA Viaggi Albmania Group Osumi Travel Rex Tours Travel Agency shpk Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve per tu informuar per te rejat dhe ofertat e fundit.