Tirane - Kapshtice - Athine (Linja 2)

Ditet e Udhetimit
Cdo dite
Tirana
Nisja: 10:30
Pire
Mberritja: 1:30

Linje e ofruar nga Skenderbeu shpk nga Tirana ne Pire Cdo dite, me kalim nga pika kufitare Kapshtice

Itinerari Linjes
Tirana
Terminali Lindor Interurban dhe Nderkombetar i Autobusave (TEG), 10:30
Elbasan
Terminali Namasgja, 11-00
Librazhd
Unaze, 11-45
Prrenjas
Rruga Kombetare, 12-30
Pogradec
Te Agjensia, 13-00
Korce
Terminali Skenderbeu, 14-00
Bilisht
Rrethi Rretullimit, 15:15
Kapshtice
Pika Kufitare / Border,
Kozan
KTEL Kozani,
Elasona
Autostrade,
Larisa
KTEL - Stacioni Trenit,
Volos
Ktel Volos, 21:00
Lamia
Autostrade,
Skimatari
Ura Skimatari,
Kalkidha
Ne Autostrade,
Athine
Theodore Diligiannis 2,
Pire
PIRE,
Loading...

Operatoret Aktiv ne Sistem

Albani Tours Skenderbeu shpk Arbeni Tours ARDITI TOURS autrobus.al shpk Artani Travel Ido Tours doel Pistoia Viaggi Kabashi Tours Kei Reisen M&B Travel Meti Comerc Nela Travel & Tours

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve qe te informoheni ne kohe reale per gjithe te rejat tona.