Tirane - Kakavije - Pire (HER)

Ditet e Udhetimit
Cdo Te Marte, Te Enjte
Tirana
Nisja: 04:00
Pire
Mberritja: 17:30

Linje e ofruar nga AlbaTrans nga Tirana ne Pire Cdo Te Marte, Te Enjte, me kalim nga pika kufitare Kakavije

Itinerari Linjes
Tirana
Terminali Autobusave, 04:00
Vore
Tek Kastrati, 4:15
Sukth
Mbikalimi Sukth, 4:20
Durres
Stacioni Trenit, 4:30
Kavaje
Tek Kastrati, 4:45
Rrogozhine
Bishti Zhurit, 5:00
Lushnje
St Trenit / Pushimit Shoferit, 5:30
Fier
Terminali Autobusave, 6:00
Levan
Rr. Kombetare, 6:20
Ziaj
Rr. Kombetare, 6:10
Cakran
Rr. Kombetare, 6:15
Memaliaj
Rr. Kombetare, 6:45
Tepelene
Rr. Kombetare, 7:00
Gjirokaster
Tek Ura e Lumit, 7:30
Kakavije
Pika Kufitare / Border,
Janina
,
Arta
,
Agrinjo
,
Patra
,
Egio
,
Korinth
,
Pire
,
Loading...

Operatoret me te Cilet Bashkepunojme

Agimi Travel Alb - Trans sh.p.k Skenderbeu shpk ARDITI TOURS Arjani shpk Express Tours AlbaTrans KOMATAS TOURS Artani Travel MABA Viaggi Meti Comerc Albmania Group Osumi Travel Rex Tours Travel Agency shpk Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve per tu informuar per te rejat dhe ofertat e fundit.