Tirane - Kakavije - Pire (HER)

Ditet e Udhetimit
Cdo Te Marte, Te Enjte
Tirana
Nisja: 04:00
Janina
Mberritja:

Linje e ofruar nga AlbaTrans nga Tirana ne Janina Cdo Te Marte, Te Enjte, me kalim nga pika kufitare Kakavije, me tranzit ne

Itinerari Linjes
Tirana
Terminali Autobusave, 04:00
Vore
Tek Kastrati, 4:15
Sukth
Mbikalimi Sukth, 4:20
Durres
Stacioni Trenit, 4:30
Kavaje
Tek Kastrati, 4:45
Rrogozhine
Bishti Zhurit, 5:00
Lushnje
St Trenit / Pushimit Shoferit, 5:30
Fier
Terminali Autobusave, 6:00
Levan
Rr. Kombetare, 6:20
Ziaj
Rr. Kombetare, 6:10
Cakran
Rr. Kombetare, 6:15
Memaliaj
Rr. Kombetare, 6:45
Tepelene
Rr. Kombetare, 7:00
Gjirokaster
Tek Ura e Lumit, 7:30
Kakavije
,
Janina
,
Arta
,
Agrinio
,
Patra
,
Egio
,
Korinth
,
Pire
,
Loading...

Operatoret me te Cilet Bashkepunojme

Agimi Travel Alb - Trans sh.p.k Skenderbeu shpk Arjani shpk Express Tours AlbaTrans KOMATAS TOURS Artani Travel MABA Viaggi Albmania Group Osumi Travel Rex Tours Travel Agency shpk Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve per tu informuar per te rejat dhe ofertat e fundit.