Tirane - Kakavije - Athine (Linja Dreke)

Ditet e Udhetimit
Cdo dite
Tirana
Nisja: 15:30
Janina
Mberritja:

Linje e ofruar nga Alb - Trans sh.p.k nga Tirana ne Janina Cdo dite, me kalim nga pika kufitare Kakavije, me tranzit ne

Itinerari Linjes
Tirana
Terminali Nderkombetar i Autobusave, 15:30
Durres
Stacioni Trenit, 16:00
Kavaje
Te Kastrati, 16:30
Rrogozhine
Bishti Zhurit, 16:45
Lushnje
St. Trenit, 17:15
Berat
Autostrade,
Fier
Unaze, 17:45
Ballsh
Qender, 18:10
Tepelene
Unaze, 18:40
Gjirokaster
Unaze, 19:10
Kakavije
,
Janina
,
Arta
,
Amfilochia
,
Agrinio
,
Missolonghi
,
Egio
,
Xilokastro
,
Kiato
,
Korinth
,
Pire
,
Athine
,
Loading...

Operatoret me te Cilet Bashkepunojme

Agimi Travel Alb - Trans sh.p.k Skenderbeu shpk Arjani shpk Express Tours AlbaTrans KOMATAS TOURS Artani Travel MABA Viaggi Albmania Group Osumi Travel Rex Tours Travel Agency shpk Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve per tu informuar per te rejat dhe ofertat e fundit.