Tirane - Kakavije - Athine (Linja Dreke)

Ditet e Udhetimit
Cdo dite
Tirana
Nisja: 15:30
Pire
Mberritja: 04:45

Linje e ofruar nga Alb - Trans sh.p.k nga Tirana ne Pire Cdo dite, me kalim nga pika kufitare Kakavije

Itinerari Linjes
Tirana
Terminali Nderkombetar i Autobusave, 15:30
Durres
Stacioni Trenit, 16:00
Kavaje
Te Kastrati, 16:30
Rrogozhine
Bishti Zhurit, 16:45
Lushnje
St. Trenit, 17:15
Berat
Autostrade,
Fier
Unaze, 17:45
Ballsh
Qender, 18:10
Tepelene
Unaze, 18:40
Gjirokaster
Unaze, 19:10
Kakavije
Pika Kufitare / Border,
Janina
Rruge Kryesore,
Arta
Rruge Kryesore,
Agrinjo
,
Egio
,
Xilokastro
,
Korinth
,
Athine
Ag. Konstantinou 56-60,
Pire
,
Loading...

Operatoret me te Cilet Bashkepunojme

Agimi Travel Alb - Trans sh.p.k Skenderbeu shpk ARDITI TOURS Arjani shpk Express Tours AlbaTrans KOMATAS TOURS Artani Travel MABA Viaggi Meti Comerc Albmania Group Osumi Travel Rex Tours Travel Agency shpk Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve per tu informuar per te rejat dhe ofertat e fundit.