Tirane - Hannover (Tokesore)

Tirane - Hannover (Tokesore)
Muriqan
Montenegro, Croatia (Hrvatska), Slovenia, Austria
Ditet e Udhetimit
Cdo Te Premte
Muriqan
Nisja:
Hanover
Mberritja: 16:40

Linje e ofruar nga KOMATAS TOURS nga Muriqan ne Hanover Cdo Te Premte, me kalim nga pika kufitare Muriqan, me tranzit ne Montenegro, Croatia (Hrvatska), Slovenia, Austria

Itinerari Linjes
Muriqan
,
Fier
Terminali Autobusave, 05:00
Lushnje
Te Stacioni trenit, 05:30
Rrogozhine
Bishti Zhurit, 05:45
Durres
Te Stacioni trenit, 06:15
Tirana
Terminali Nderkombetar i Autobusave, 07:00
Fushe-Kruje
Te Mbikalimi, 7:30
Lac
Te Rruga Patokut, 8:00
Lezhe
Te Furgonat e Shkodres, 8:30
Shkoder
Te Ura e Bunes, 8:50
Mynih
ZOB Hackerbriicke,
Ulm
Central Bus Station,
Stuttgart
Airport Bus Terminal (SAB),
Karlsruhe
Hinterm Hauptbahnhor 76137,
Manheim
ROB Heinrich von Stephan Strasse,
Frankfurt
Hauptbahnhof Südseite,
Keln
Flughafen Koln/Bonn Fernbusbahnhof (P32),
Dyseldorf
Fernbushaltestelle Worringer Strasse 140,
Dortmund
ZOB Steinstrasse 54,
Bielefeld
Brackwede Bahnhof, Eisenbahnstrasse 42,
Hanover
ZOB Rundestr.12,
Loading...

Operatoret me te Cilet Bashkepunojme

Agimi Travel Alb - Trans sh.p.k Skenderbeu shpk Arditi Tours Arjani shpk Express Tours AlbaTrans KOMATAS TOURS Artani Travel MABA Viaggi Meti Comerc Albmania Group Osumi Travel Rex Tours Travel Agency shpk Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve per tu informuar per te rejat dhe ofertat e fundit.