Tirane - Dortmund (Tokesore)

Tirane - Dortmund (Tokesore)
Muriqan
Montenegro, Croatia (Hrvatska), Slovenia, Austria
Ditet e Udhetimit
Cdo Te Shtune
Tirana
Nisja: 07:00
Dortmund
Mberritja: 19:30

Linje e ofruar nga Osumi Travel nga Tirana ne Dortmund Cdo Te Shtune, me kalim nga pika kufitare Muriqan, me tranzit ne Montenegro, Croatia (Hrvatska), Slovenia, Austria

Itinerari Linjes
Tirana
Terminali Nderkombetar i Autobusave, 07:00
Fushe-Kruje
Te Ura, 07:30
Lac
Kryqezimi Kosoves, 08:00
Lezhe
Te Taksistat, 08:30
Shkoder
Ura e Bunes, 09:30
Muriqan
Pika Kufitare / Border,
Mynih
Hackerbrucke - Arnulfstrabe 17,
Stuttgart
Obertruekheim,
Ulm
HBF Busteig 5,
Frankfurt
HBF Sudseite,
Manheim
HBF Pforzheimerstr,
Keln
HBF Omnibusbanhof,
Dyseldorf
HBF Bussteig 5,
Esen
HBF Westseite,
Dortmund
HBF Sudseite,
Loading...

Operatoret me te Cilet Bashkepunojme

Agimi Travel Alb - Trans sh.p.k Skenderbeu shpk ARDITI TOURS Arjani shpk Express Tours AlbaTrans KOMATAS TOURS Artani Travel MABA Viaggi Meti Comerc Albmania Group Osumi Travel Rex Tours Travel Agency shpk Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve per tu informuar per te rejat dhe ofertat e fundit.