Tiranë-Istanbul

Ditet e Udhetimit
Cdo Te Premte
Elbasan
Nisja: 12:40
Stamboll
Mberritja:

Linje e ofruar nga Skenderbeu shpk nga Elbasan ne Stamboll Cdo Te Premte, me kalim nga pika kufitare

Itinerari Linjes
Elbasan
, 12:40
Pogradec
,
Korce
,
Tirana
,
Stamboll
,
Loading...

Operatoret me te Cilet Bashkepunojme

Agimi Travel Alb - Trans sh.p.k Skenderbeu shpk ARDITI TOURS Arjani shpk Express Tours AlbaTrans KOMATAS TOURS Artani Travel MABA Viaggi Meti Comerc Albmania Group Osumi Travel Rex Tours Travel Agency shpk Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve per tu informuar per te rejat dhe ofertat e fundit.