Shkoder - Tirane - Kapshtice - Volos

Ditet e Udhetimit
Cdo dite
Shkoder
Nisja: 02:00
Kostur
Mberritja:

Linje e ofruar nga AlbaTrans nga Shkoder ne Kostur Cdo dite, me kalim nga pika kufitare Kapshtice, me tranzit ne

Itinerari Linjes
Shkoder
Kinema Milenium, 02:00
Lezhe
Lagja Gurra, 02:15
Lac
Pallati Balatorit, 02:45
Fushe-Kruje
Hyrje te Qytetit, 3:05
Kamez
Tek Rrethrrotullimi, 3:10
Tirana
Terminali Nderkombetar i Autobusave, 5:00
Durres
, 05:25
Elbasan
Terminali Nderkombetar, 7:00
Librazhd
Rr. Kombetare, 7:15
Prrenjas
Rr. Kombetare, 8:00
Pogradec
Te Agjencia, 8:30
Korce
Tek Pazari, 9:30
Kapshtice
,
Kostur
,
Kozan
,
Elasona
,
Larisa
,
Volos
,
Loading...

Operatoret me te Cilet Bashkepunojme

Agimi Travel Alb - Trans sh.p.k Skenderbeu shpk Arjani shpk Express Tours AlbaTrans KOMATAS TOURS Artani Travel MABA Viaggi Albmania Group Osumi Travel Rex Tours Travel Agency shpk Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve per tu informuar per te rejat dhe ofertat e fundit.