Shkoder - Tirane - Kapshtice - Athine (Linja 2)

Ditet e Udhetimit
Cdo dite
Tirana
Nisja: 10:30
Kozan
Mberritja:

Linje e ofruar nga Skenderbeu shpk nga Tirana ne Kozan Cdo dite, me kalim nga pika kufitare Kapshtice, me tranzit ne

Itinerari Linjes
Kapshtice
,
Lac
Autostrade, 9:00
Tirana
Terminali Nderkombetar Autobusave, 10:30
Durres
Stacioni Trenit, 11:00
Kavaje
Te Kastrati, 11:45
Rrogozhine
Bishti Zhurit - Rrethrrotullimi ne Qytet, 11:55
Elbasan
Terminali Namasgja, 14:00
Librazhd
Unaze, 14:20
Prrenjas
Rruga Kombetare, 14:40
Pogradec
Te Agjensia, 15:00
Korce
Terminali Skenderbeu, 17:00
Bilisht
Rrethi Rretullimit, 17:15
Kozan
KTEL Kozani,
Elasona
Autostrade,
Larisa
KTEL - Stacioni Trenit,
Lamia
,
Kalkidha
Ne Autostrade,
Athine
,
Loading...

Operatoret me te Cilet Bashkepunojme

Agimi Travel Alb - Trans sh.p.k Skenderbeu shpk Arjani shpk Express Tours AlbaTrans KOMATAS TOURS Artani Travel MABA Viaggi Albmania Group Osumi Travel Rex Tours Travel Agency shpk Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve per tu informuar per te rejat dhe ofertat e fundit.