Shkoder - Tirane - KAKAVIJE - Athine (Linja 1)

Ditet e Udhetimit
Cdo dite
Shkoder
Nisja: 12:00
Athine
Mberritja:

Linje e ofruar nga AlbaTrans nga Shkoder ne Athine Cdo dite, me kalim nga pika kufitare Kakavije

Itinerari Linjes
Shkoder
Kinema Milenium, 12:00
Lezhe
Lagja Gurra, 12:30
Lac
Pallati Balatorit, 13:00
Fushe-Kruje
Hyrje te Qytetit, 13:30
Kamez
Tek Rrethrrotullimi, 13:45
Tirana
Terminali Nderkombetar i Autobusave, 15:00
Vore
Tek Kastrati, 15:10
Sukth
Autostrade, 15:20
Durres
Stacioni Trenit, 15:30
Kavaje
Tek Kastrati, 16:00
Rrogozhine
Bishti Zhurit, 16:10
Lushnje
St Trenit / Pushimi Shoferit, 16:20
Fier
Terminali Autobusave, 16:40
Levan
Rr. Kombetare, 17:10
Memaliaj
Rr. Kombetare, 17:40
Tepelene
Rr. Kombetare, 18:00
Gjirokaster
Tek Ura e Lumit, 19:30
Kakavije
,
Janina
,
Arta
,
Agrinio
,
Patra
,
Egio
,
Korinth
,
Athine
Theodore Diligiannis 18, A,
Loading...

Operatoret me te Cilet Bashkepunojme

Agimi Travel Alb - Trans sh.p.k Skenderbeu shpk Arditi Tours Arjani shpk Express Tours AlbaTrans KOMATAS TOURS Artani Travel MABA Viaggi Meti Comerc Albmania Group Osumi Travel Rex Tours Travel Agency shpk Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve per tu informuar per te rejat dhe ofertat e fundit.