Shkoder - Kapshtice - Selanik (Linja 1)

Ditet e Udhetimit
Cdo dite
Shkoder
Nisja: 02:00
Selanik
Mberritja: 15:30

Linje e ofruar nga AlbaTrans nga Shkoder ne Selanik Cdo dite, me kalim nga pika kufitare Kapshtice

Itinerari Linjes
Shkoder
Kinema Milenium, 02:00
Lezhe
Lagja Gurra, 2:30
Lac
Pallati Balatorit, 2:50
Fushe-Kruje
Hyrje te Qytetit, 03:20
Kamez
Tek Rrethrrotullimi, 03:40
Tirana
Terminali Nderkombetar i Udhetareve, 05:00
Vore
Tek Kastrati, 05:15
Durres
Stacioni Trenit, 05:30
Rrogozhine
Bishti Zhurit, 06:00
Peqin
Bar Kosta, 06:30
Elbasan
Terminali Namasgjase, 07:00
Librazhd
Ne Unaze, 07:30
Prrenjas
Rr. Kombetare, 08:00
Pogradec
Tek Agjensia, 08:30
Korce
Tek Pazari, 09:00
Bilisht
Rr. Kombetare, 9:30
Kapshtice
Pika Kufitare / Border,
Veria
KTEL Veria,
Selanik
KTEL,
Loading...

Operatoret me te Cilet Bashkepunojme

Agimi Travel Alb - Trans sh.p.k Skenderbeu shpk ARDITI TOURS Arjani shpk Express Tours AlbaTrans KOMATAS TOURS Artani Travel MABA Viaggi Meti Comerc Albmania Group Osumi Travel Rex Tours Travel Agency shpk Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve per tu informuar per te rejat dhe ofertat e fundit.