Shkoder - Istanbul

Shkoder - Istanbul
Kapshtice
Greece
Ditet e Udhetimit
Cdo Te Hene, Te Marte, Te Merkure, Te Enjte, Te Shtune, Te Djele
Shkoder
Nisja: 09:15
Stanboll
Mberritja: 05:00

Linje e ofruar nga Skenderbeu shpk nga Shkoder ne Stanboll Cdo Te Hene, Te Marte, Te Merkure, Te Enjte, Te Shtune, Te Djele, me kalim nga pika kufitare Kapshtice, me tranzit ne Greece

Itinerari Linjes
Shkoder
Stacioni Autobusave, 09:15
Lezhe
Autostrade, 09:35
Lac
Autostrade, 09:50
Mamurras
Autostrade, 09:50
Fushe-Kruje
Te Ura - Kryqezim, 10:15
Kamez
Te Agjensia, 10:30
Tirana
Terminali Nderkombetar i Autobusave, 12:00
Durres
Perballe Stacionit te Trenit, 11:30
Kavaje
Te Kastrati, 11:45
Rrogozhine
Bishti Zhurit - Rrethrrotullimi ne Qytet, 11:55
Elbasan
Terminali Namasgja, 13:00
Librazhd
Unaze, 13:20
Prrenjas
Rruga Kombetare, 14:00
Pogradec
Te Agjensia, 14:20
Korce
Terminali Skenderbeu, 15:15
Bilisht
Tek Rrethrrotullimi, 15:30
Kapshtice
,
Stanboll
Otogara Esenler,
Loading...

Operatoret me te Cilet Bashkepunojme

Agimi Travel Alb - Trans sh.p.k Skenderbeu shpk Arditi Tours Arjani shpk Express Tours AlbaTrans KOMATAS TOURS Artani Travel MABA Viaggi Meti Comerc Albmania Group Osumi Travel Rex Tours Travel Agency shpk Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve per tu informuar per te rejat dhe ofertat e fundit.