Prishtine - Tirane (Linja 1)

Ditet e Udhetimit
Cdo dite
Prizren
Nisja: 16:00
Tirana
Mberritja: 19:30

Linje e ofruar nga Tirana Metropol nga Prizren ne Tirana Cdo dite, me kalim nga pika kufitare Morine, me tranzit ne

Itinerari Linjes
Peje
Tek Agjensia Tirana Metropol, 14:00
Gjakove
Tek Agjensia Tirana Metropol, 15:00
Prishtine
Terminali Autobusave, 15:00
Prizren
Qebaptore Kosova, Prane St. Autobusave, 16:00
Morine
,
Kukes
Ne Unaze,
Milot
Tek Kryqezimi,
Lac
Ne Autostrade,
Fushe-Kruje
Tek Mbikalimi,
Kamez
Tek Rrethrrotullimi,
Tirana
Terminali Nderkombetar Autobusave,
Loading...

Operatoret me te Cilet Bashkepunojme

Agimi Travel Alb - Trans sh.p.k Skenderbeu shpk Arjani shpk Express Tours AlbaTrans KOMATAS TOURS Artani Travel MABA Viaggi Albmania Group Osumi Travel Rex Tours Travel Agency shpk Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve per tu informuar per te rejat dhe ofertat e fundit.