Fier - Shkoder - Berlin (Tokesore)

Fier - Shkoder - Berlin (Tokesore)
Muriqan
Montenegro, Croatia (Hrvatska), Bosnia and Herzegovina, Slovenia, Austria
Ditet e Udhetimit
Cdo Te Merkure
Fier
Nisja: 15:00
Berlin
Mberritja: 05:00

Linje e ofruar nga Agimi Travel nga Fier ne Berlin Cdo Te Merkure, me kalim nga pika kufitare Muriqan, me tranzit ne Montenegro, Croatia (Hrvatska), Bosnia and Herzegovina, Slovenia, Austria

Itinerari Linjes
Fier
Terminali Autobusave, 15:00
Lushnje
Stacioni Trenit, 15:30
Rrogozhine
Bishti Zhurit, 15:40
Kavaje
Stacioni Trenit, 15:50
Durres
Stacioni Trenit, 16:00
Tirana
Terminali Nderkombetar i Autobusave, 16:30
Fushe-Kruje
Tek Mbikalimi, 16:40
Lac
Kryqezimi Patokut, 16:55
Lezhe
Furgonat e Shkodres, 17:10
Shkoder
Ura e Bunes, 17:30
Muriqan
Pika Kufitare / Border, 17:45
Mynih
ZOB Munchen,
Nuremberg
ZOB Nuremberg,
Hanover
ZOB Hannover,
Bremen
ZOB Bremen,
Hamburg
ZOB Hamburg,
Berlin
ZOB Berlin,
Loading...

Operatoret me te Cilet Bashkepunojme

Agimi Travel Alb - Trans sh.p.k Skenderbeu shpk ARDITI TOURS Arjani shpk Express Tours AlbaTrans KOMATAS TOURS Artani Travel MABA Viaggi Meti Comerc Albmania Group Osumi Travel Rex Tours Travel Agency shpk Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve per tu informuar per te rejat dhe ofertat e fundit.