Berlin - Shkoder - Tirane - Fier (Tokesore)

Berlin - Shkoder - Tirane - Fier (Tokesore)
Muriqan
Austria, Slovenia, Bosnia and Herzegovina, Croatia (Hrvatska), Montenegro
Ditet e Udhetimit
Cdo Te Djele
Berlin
Nisja: 05:30
Fier
Mberritja: 16:15

Linje e ofruar nga Agimi Travel nga Berlin ne Fier Cdo Te Djele, me kalim nga pika kufitare Muriqan, me tranzit ne Austria, Slovenia, Bosnia and Herzegovina, Croatia (Hrvatska), Montenegro

Itinerari Linjes
Berlin
ZOB Berlin, 05:30
Hamburg
ZOB Hamburg, 00:30
Bremen
ZOB Bremen, 23:00
Hanover
ZOB Hannover, 00:30
Nuremberg
ZOB Nuremberg, 11:30
Mynih
ZOB Munchen, 14:30
Muriqan
Pika Kufitare / Border,
Shkoder
Ura e Bunes,
Lezhe
Furgonat e Shkodres,
Lac
Kryqezimi Patokut,
Fushe-Kruje
Tek Mbikalimi,
Tirana
Terminali Nderkombetar i Autobusave,
Durres
Stacioni Trenit,
Kavaje
Stacioni Trenit,
Rrogozhine
Bishti Zhurit,
Lushnje
Stacioni Trenit,
Fier
Terminali Autobusave,
Loading...

Operatoret me te Cilet Bashkepunojme

Agimi Travel Alb - Trans sh.p.k Skenderbeu shpk ARDITI TOURS Arjani shpk Express Tours AlbaTrans KOMATAS TOURS Artani Travel MABA Viaggi Meti Comerc Albmania Group Osumi Travel Rex Tours Travel Agency shpk Tirana Metropol

Rezervo Hotel Tani

Booking.com

Te Rejat e Fundit nga Sistemi

Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve per tu informuar per te rejat dhe ofertat e fundit.